Mis asi on Fidget Spinner?

Mis asi on Fidget Spinner ?

Fidget Spinner on teatud tüüpi stressi leevendav mänguasi. Teatud inimestele aitab fidget spinner luua heaolutunnet ja rahu pingelistes olukordades.

Mõeldud parema keskendumise saavutamiseks, kui tunned, et mõtted on liiga hajevil/laiali. Enam ei pea piirduma lihtsalt pliiatsi keerutamisega, näppude või jalgade mängimsega.

Kuidas kasutada:

Hoia spinnerit ühes käes ja kasuta teist, et spinner keerlema lükata.
Spinnerit saab ka ühe käega keerlema panna ja peatada, kuid seljuhul ta ei keerle nii kiirelt kui kahe käega.

Soovi korral on spinneriga võimalik ka trikke sooritada aga ettevaatlikkus ennemkõike, et keegi sinu ümbruses viga ei saaks.

<—- Trikid ja nipid leiad siit videost !

Mis asi on Fidget Kuubik ?

Fidget Kuubik on teatud tüüpi stressi leevendav mänguasi. Teatud inimestele aitab Fidget Kuubik luua heaolutunnet ja rahu pingelistes olukordades.

Mõeldud parema keskendumise saavutamiseks, kui tunned, et mõtted on liiga hajevil/laiali. Enam ei pea piirduma lihtsalt pliiatsi keerutamisega, näppude või jalgade mängimsega.

Kas Fidget Spinner või Fidget Kuubik?

Fidget Spinneril ja Fidget Kuubikul, mõlemal on oma erilised eelised.

Aga arvesse võttes, kummal rohkem produktiivsemaid viise enda ärevuse või impulsside väljendamiseks on, siis Fidget Kuubik on parem valik. See on tingitud enamjaolt sellest, et tal on rohkem funktsioone.

Aga kui sul on raskusi keskendumisega, kas tööl või koolis, siis Fidget Spinner on sel juhul parem valik.

Kokkuvõttes, kas tegemist on Fidget Spinneri või Fidget Kuubikuga, siis ei ei ole tegelikult oluline kumba te kasutate. Oluline on, et te saate endale tegevust anda, mis just teil aitab leevendada ärevust või lihtsalt keskenduda.

Siit saad osta Spinnereid ja kuubikuid
[sgmb id=1]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga