KKK

Kas Something.ee lehelt tellimiseks pean ma ennast kasutajaks registreerima?

Oste saab teha ka ennast kasutajaks registreerimata.

Registreeritud kliendil salvestub ostukorvi sisu. Tellimisel saate kasutada eeltäidetud aadressiraamatut ning Teie tellimuste ajalugu on Teile nähtav. 

Kas enne ostu sooritamist saab kaubaga kuskil tutvuda?

Kahjuks ei ole võimalik hetkel kaubaga eelnevalt tutvuda, aga kaupa on alati võimalik 14 päeva jooksul ümber vahetada. 

Kui pikad on teie tarneajad?

Tellimus jõuab kliendini keskmiselt 1-5 tööpäeva jooksul. Kui mõne toote tarneaeg on pikem, siis on see toote kirjelduses eraldi ära märgitud. 

Kuidas kaup minuni jõuab?

Kauba toimetame Eesti piires Teieni Omniva pakiautomaatidesse. Üle 30 Eurose ostu puhul on postikulu teile TASUTA.

Kuidas saab kauba eest tasuda?

Kauba eest saab tasuta SEB kontolt või Swedbank kontolt.

Kuidas kasutada sooduskoodi?

Lisage toode ostukorvi ning sisestage sooduskood ostukorvi lehel olevasse lahtrisse „Kupongi kood“. Koodi rakendumiseks klõpsake nupul „Kasuta kupongi“. Selle tulemusena lisandub ostukorvi rida sooduskoodi nimetuse ning soodustusega eurodes. 

Kuidas saan kaupa tagastada?

Something.ee veebipoest ostetud toodetele kehtib 14-päevane tagastamisõigus. 14-päeva tähtaeg algab kauba SmartPOSTi pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest.

Kui Te olete kauba kätte saanud, kuid soovite seda tagastada, siis tuleb selleks esitada avaldus aadressile info@something.ee, milles on ära toodud:

  • Tagastamisele kuuluv toode (nimetus, suurus, värv jms)
  • Tagastamise põhjus
  • Tellimuse number, esitamise kuupäev ja kauba kättesaamise kuupäev
  • Teie nimi ja kontaktandmed
  • Kauba tagastamise viis ja pakiautomaati sisestamise või postkontorisse viimise aeg

Tagastatud kauba kättesaamise kohta saadame Teile e-postiga kinnituse.

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud, kahjustunud ega kandmisjälgedega, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid. Palume avada tootepakend ettevaatlikult seda kahjustamata.

14-päevane taganemisõigus ei kehti pesule.

Kauba tagastamisega kaasnevad transpordi kulud katab klient.

Teil on õigus vahetada kaup võimalusel sama kaubaartikli raames teise suuruse või teise värviga toote vastu. Kauba ümbervahetamiseks tuleb kaup tagastada ja avaldusse märkida tagastamise põhjus. Tagastamine peab toimuma 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Sellisel viisil ümber vahetatud kauba kättetoimetamisel saatekulu ei lisandu.

Millal saan tagastatud kauba eest raha tagasi?

Tagastame Teile tellimuse eest tasutud raha esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva pärast kauba kätte saamist ja üle kontrollimist. Teatame Teile e-posti teel kohe, kui tagastatud kaup on jõudnud meieni. 

Kas ostu eest on võimalik arve saada?

Jah. Me saadame koheselt pärast tellimuse esitamist teie e-mailile kinnituse tellimuse sisuga. Kui soovite paberil arvet saada, siis lisage tellimuste märkustesse, et soovite arvet ka paberkandjal.